• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2016 by Deadsea-Product.

Meie firma tegeleb mitmesuguste kosmeetika-, ilu- ja spa- toodete arendamise, tootmise ja levitamisega, mille peamised komponendid põhinevad Surnumere mineraalidest ja mudast. 

Lisaks Surnumere mineraalidele sisaldavad meie tooted rohkesti vitamiine, tervislikke ürdiekstrakte, rikkalikke taimeõlide ekstrakte, merevetikate ekstrakte ja palju teisi tervislikke koostisosi.

Oleme oma toodete arendamisel pööranud erilist rõhku ja leidnud lahendusi erinevatele nahaprobleemidele nagu akne, psoriaas, samuti ka lihas- ja liigese valud, juuste väljalangemine, tselluliidi ravi ja palju muud. Veelgi enam, meie firma investeerib oluliselt ja järjepidevalt, et arendada uusi tooteid, mis põhinevad uusimatel komponentidel ja tehnoloogial.

Üks meie firma suuniseid on kõrge kvaliteet ilma kompromissideta, sõbralikud hinnad ja samuti, et meie kliendid võivad osta meie tooteid kogu maailmas ning ka tutvuda nendega meie veebilehe kaudu. Samuti oleme õnnelikud,kui saame aidata ja vastata küsimustele või nõu anda lisaks koduleheküljel olevale infole. Meiega saate otse ühendust võtta telefonitsi või e-posti teel.

Meie tooted ei ole testitud loomadel ning valmistamise ja arendamise protsessis oleme samas taganud keskkonnakaitse.